Atgal » Technologijos

Stebi transportą realiu laiku

2009 Lapkritis
Su realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema „Tracking“ sėkmingai taupo šimtai Lietuvos ir užsienio bendrovių.

Su realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema „Tracking“ sėkmingai taupo šimtai Lietuvos ir užsienio bendrovių.

Kur yra įmonės automobilis realiu laiku, kiek kartų jis sustojo, kiek užtruko kelyje, kiek kilometrų sukorė ir kiek kuro išeikvojo? Į visus šiuos klausimus „Tracking“ sistemos vartotojai gali atsakyti akimirksniu.

IT sistemas kurianti ir elektronikos įrangą gaminanti Lietuvos bendrovė „Simbiotecha“ jau dvejus metus diegia realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistemą „Tracking“. Ja sėkmingai naudojasi dešimtys Lietuvos ir kitų ES šalių, Rusijos ir Ukrainos bendrovių. „Simbiotecha“ šiuo metu planuoja žengti ir į JAV rinką. Anot bendrovės projektų vadovo Eugenijaus Gončarovo, labiausiai šios sistemos vartotojai vertina galimybę bet kurioje vietoje per interneto prieigą realiu laiku stebėti visą įmonės transportą žemėlapiuose, matyti nuvažiuotą kelią, stovėjimo laiką, visus automobilio kompiuterio duomenis, kada jis buvo paskyrimo vietoje ir kiek ten užtruko, gauti išsamią kuro apskaitą, įvairiais pjūviais analizuoti pateikiamas ataskaitas, pigiai ir efektyviai bendrauti su vairuotojais. „Tracking“ sistemą įvairios veiklos bendrovės noriai naudoja ir sunkiasvoriuose vilkikuose, ir lengvuosiuose automobiliuose.  

Sutaupo nuo 15 proc.

„Ši sistema leidžia įmonės vadovams ar atsakingiems asmenims racionaliai valdyti logistiką ir analizuojant sukauptus duomenis priimti reikiamus sprendimus ar pakeitimus. Tuo tarpu vairuotojai ima atsakingiau rinktis maršrutą ir tausoti įmonės turtą. Daugelis klientų pastebėjo, kad po sistemos įdiegimo viena mašina nuvažiuoja apie 15 proc. mažiau kilometrų per mėnesį nei anksčiau. Taip įmonės akivaizdžiai sutaupo kurui, vairuotojų atlyginimams, sutrumpėja kelionės laikas“, – pasakoja E.Gončarovas. Visą „Tracking“ reikiamą įrangą „Simbiotecha“ gamina pati, todėl įmonės specialistai sistemą gali pritaikyti kiekvienos įmonės poreikiams. „Tracking“ įrangos kaina prasideda nuo 750 Lt. Vėliau klientas moka tik nedidelį 30 Lt/ mėn. mokestį, į kurį įskaičiuojamas duomenų apsikeitimas sistemoje, sistemos palaikymas ir atnaujinimas, naujos „Tracking“ versijos.

Daugiau informacijos: www.simbiotecha.lt

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter

Palikite komentarą!

Security Code:

Susiję straipsniai