Atgal » namai ir šeima

Nepriekaištinga veja – greitai ir be rūpesčių

2012 Balandis

Daugiau informacijos apie vejų technikos pasaulinio lyderio „John Deere“ vejapjoves ir vejų traktoriukus rasite apsilankę oficialaus kompanijos atstovo Lietuvoje UAB „DOJU S agro“ tinklalapyje www.dojusagro.lt.

Daugiau informacijos apie vejų technikos pasaulinio lyderio „John Deere“ vejapjoves ir vejų traktoriukus rasite apsilankę oficialaus kompanijos atstovo Lietuvoje UAB „DOJU S agro“ tinklalapyje www.dojusagro.lt.

Vis labiau šylant orams pagalvojame apie pramogas lauke – laisvalaikį ant kiemo vejos, pasisėdėjimus su bičiuliais, lauk o žaidimus. Neabejotinas vejų technikos lyderis pasaulyje „John Deere“ pataria nesnausti ir įsigyti vejapjoves arba vejų traktoriukus, kurie be vargo padės jūsų vejai sukurti nepriekaištingą išvaizdą.

Per pastaruosius penkerius dešimtmečius „John Deere“ užsitarnavo patikimos ir ilgaamžės produkcijos gamintojo reputaciją tarp milijonų privačių namų ūkių savininkų. Kompanija šiandien pristato produktus, atitinkančius ir net pranokstančius daugumos klientų lūkesčius.

Vejapjovė pagal poreikį

Šiais laikais pirkėjai gali rinktis iš plataus spektro vejų priežiūros prietaisų. Kaip nepasiklysti gausoje? Renkantis vejapjovę arba vejos traktoriuką svarbu žinoti vejos ypatybes, kad pasirinktumėte jūsų poreikius geriausiai atitinkantį modelį. Nedidelei vejai idealiai tiks rankinės vejapjovės, su kuriomis nupjauti žolę net pakraščiuose bei suformuoti dailias juosteles – vienas juokas. 1837 m. įkurta kompanija „John Deere“ siūlo šiuos mašinų tipus: vejapjoves su žolės surinkimu, be surinkimo, „3 viename“, vejapjoves mulčiavimui ir profesionalams bei skarifikatorius. Nenorintiems tampyti sunkių nupjautos žolės maišų „John Deere“ siūlo sprendimą – žolę mulčiuojančias vejapjoves. Smulkinama ir tolygiai pasiskirstoma ant žemės nupjauta žolė tampa puikia trąša vejai. Vejapjovė „3 viename“ įgyvendina įvairiausius poreikius: ji ne tik nupjauna žolę, bet ir ją surenka arba mulčiuoja. Veja yra gyvas organizmas, kuriam nuolat reikia oro, vandens, maistingųjų medžiagų ir priežiūros. Apleista ji tampa panaši į veltinį, praranda žalumą. „John Deere“ gali pagelbėti apleistos vejos savininkams – ją atgaivinti padeda skarifikatorius. Šios mašinos „šukos“ prasiskverbia po velėna, išpurena dirvą bei pašalina šiaudus, todėl vanduo ir maistingosios medžiagos efektyviau patenka į žemę ir geriau maitina veją.

dojus21 Nepriekaištinga veja – greitai ir be rūpesčių Profesionalams

Profesionalams skirtos, plienu sutvirtintos vejapjovės yra itin patvarios, su jomis įmanoma pjauti ir nelygioje dirvoje bei aplink kliūtis. Ši vejapjovė bus itin naudinga ir tiems, kurie nori nepriekaištingai sutvarkyti šlaitus, kurių nuolydis siekia net iki 30 laipsnių. Ketinantiems pjauti didesnius vejos plotus puikiai tiks „John Deere“ vejų traktoriukai. Jų savo klientams, kaip ir vejapjovių, kompanija siūlo kelių rūšių: su ir be žolės surinkimu bei sodo traktoriukų. Su šiais itin aukštos kokybės, stulbinamo našumo ir didelio manevringumo traktoriukais vejos priežiūra taps malonia pramoga. Sodo traktoriukai yra tobulas sprendimas reikliems klientams, siekiantiems, kad vejos priežiūra atitiktų aukščiausius reikalavimus. Patiems išrankiausiems klientams „John Deere“ siūlo profesionalius vejų traktorius, pasižyminčius dideliu pjovimo greičiu, manevringumu ir nepriekaištinga pjovimo kokybe.

Kasdien – po 2 mln. JAV dolerių pažangai

Kompanija „John Deere“ užima lyderiaujančias pozicijas tarp įmonių, teikiančių pažangius gaminius ir paslaugas žemės ūkiui, miškininkystei, statyboms, vejų priežiūrai, kraštovaizdžiui tvarkyti ir melioracijai. Nuo pat pirmos dienos „John Deere“ nuolat plėtė ir vystė veiklos vientisumą, lyderiavo siekdama kokybės bei diegdama naujoves. Beveik 2 mln. JAV dolerių investicijų kiekvieną dieną skiriama inovacijoms kurti – tai liudija kompanijos įsipareigojimą reikliems klientams pristatyti efektyviausius ir inovatyviausius sprendimus.

Daugiau informacijos: www.dojusagro.lt arba tel. +370 620 27833, +370 687 13369

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter

Palikite komentarą!

Security Code:

Susiję straipsniai

  • No Related Post