Atgal » Technologijos

Mezon mobilus internetas – laikas pereiti į naują lygį

2009 Gruodis

mezonas 1 Mezon mobilus internetas – laikas pereiti į naują lygįJeigu internetas tau – gyvenimo  būdas, būtinai pasinaudok  Kalėdinės akcijos nuolaidomis ir  tapk MEZON paslaugų vartotoju  nedelsdamas.

Mobilaus interneto USB modemas – 1Lt!

Visi nauji 4G interneto MEZON  klientai, dar šiemet pasirašę  „Nevaržyk“ ir „Pramogauk“  planų terminuotas sutartis, USB  modemą gali įsigyti vos už 1 litą –  tai proga sutaupyti net 248 litus!

Kalėdinis MEZON pasiūlymas  ypač naudingas tiems, kurie nenori  riboti savo laiko naršymui internete  ir nenori skaičiuoti siunčiamų  duomenų kiekio. Pasirinkus planus  „Nevaržyk“ ir „Pramogauk“ galima  siųsti bet kokį kiekį duomenų, o tai  reiškia, naudotis  internetu visiškai  nevaržomai. Ir nesvarbu, kokį sutarties  terminą pasirinksi – 12, 24 ar  36 mėnesių – USB modemas akcijos  metu vis tiek kainuos tik 1 litą.

Dovana sporto aistruoliams – nemokamos TV transliacijos internetu

MEZON interneto klientai „Sport 1“  kanalo laidas svetainėje www.mezon.  lt gali žiūrėti nenutrūkstamai realiu  jų transliavimo laiku, ir ši papildoma  paslauga jiems teikiama nemokamai.

Dovana melomanams:

svetainėje  www.mezon.lt galima nuolat  nemokamai klausytis pasirinktų užsienio  ir Lietuvos atlikėjų kūrinių,  sudarinėti dainaraščius ir rekomenduoti  savo mėgstamas dainas. Tokia  galimybė muzikos mėgėjams – šiuo  metu vienintelė Lietuvoje.

Verta žinoti:

MEZON – pats  sparčiausias belaidis internetas Lietuvos  rinkoje, MEZON internetu  itin  saugiai galima siųsti didelius  duomenų  srautus. Tad jeigu jau rinktis,  tai verta rinktis pažangiausią – naujos  kartos 4G internetą MEZON.  Su  MEZON tu atrasi daugybę belaidžio  interneto privalumų.

Daugiau informacijos: www.mezon.lt

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter

Vienas komentaras »

Palikite komentarą!

Security Code:

Susiję straipsniai